Wodoodporne sznury LED

Do naszej oferty dołączyliśmy wodoodporne sznury diodowe LED. To wysokiej jakości artykuły oświetleniowe, które sprawdzą się w wielu wnętrzach, a także na zewnątrz – wszędzie tam, gdzie występuje zwiększona wilgotność otoczenia. Dzięki nim mogą Państwo udekorować każdą przestrzeń. wodoodporne sznury diodowe ledTe sznury diodowe sprawdzą się m.in. w łazienkach, w pomieszczeniach basenowych itp. Mogą je Państwo wykorzystać do dekoracji sufitów, gzymsów, schodów, mebli i innych elementów. Wodoodporne sznury diodowe LED, które dzięki specjalnemu zabezpieczeniu silikonem nie są narażone na uszkodzenia ze względu na nadmierną wilgoć. Produkty posiadają certyfikaty CE, RoHS.

Ledowe sznury diodowe są wyjątkowo łatwe w montażu, można nawet zainstalować je samodzielnie w pożądanych miejscach. Są wyposażone w taśmy samoprzylepne, ale dla bezpieczeństwa można dodatkowo wykorzystać klej. Wysoka wydajność diod LED na poziomie co najmniej 50 000 godzin powoduje, że będą one służyły przez długi czas. Przypominamy, że produkty objęte są gwarancją 12-miesięczną udzielaną przez producenta i w razie jakichkolwiek problemów można dokonać ich naprawy lub wymiany.

Sprawdź aktualne promocje na sznury diodowe LED w naszym sklepie w Katowicach:

sznury diodowe led button

Wszystkie nowe sznury diodowe w naszym sklepie są już dodane i czekają na zakup. Wyróżniają się atrakcyjnymi cenami, dlatego u nas mogą zapłacić Państwo mniej niż w konkurencyjnych sklepach za produkt wyróżniający się bardzo dobrymi parametrami. W razie jakichkolwiek pytań związanych z produktami prosimy o przesłanie zapytania – odpowiemy jak najszybciej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wodoodpornych sznurów diodowych LED!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *