O NAS

Taśmy (paski, sznury) led kupuj tylko w … PURELED !

Zajmujemy się bezpośrednim importem i sprzedażą artykułów oświetleniowych LED. W naszym sklepie internetowym www.pureled.pl mogą Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach wysokiej jakości taśmy led, które bardzo dobrze sprawdzają się w aranżacji wnętrza światłem. Oferujemy głównie taśmy led (znane też jako paski led lub sznury led) w wielu różnych wariantach oraz przeznaczone do nich akcesoria. Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie taśmy led to sprawdzone i atestowane modele, które spełnią oczekiwania każdego klienta po względem jakości. Dokładamy jednocześnie starań, aby były one w jak najniższych cenach!

Nasza oferta

paski led - niebieski

Skupiamy się głównie na sprzedaży pasków ledowych, które także określane są jako sznury LED lub taśmy LED. To wszechstronne oświetlenie, które pozwala na wykonanie dzięki jego elastyczności dowolnych aranżacji. Przedstawiamy paski LED w różnych długościach, kolorach oraz mocach. Także można u nas zakupić sznury LED w wersji wodoodpornej, które nadają się do montażu we wnętrzach narażonych na wilgoć – kuchniach, łazienkach, a także na zewnątrz. Znajdujące się w naszej ofercie sznury ledowe posiadają certyfikaty CE oraz RoHS (Restriction on Hazardous Substances). Oferujemy także akcesoria, w tym zasilacze oraz sterowniki.

Kompleksowa obsługa

W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo kompetentną i miłą obsługę. Zawsze jesteśmy gotowi do doradzenia, jakie paski LED i inne elementy będą odpowiednim zakupem i sprawdzą się w określonych przestrzeniach. Większość produktów posiadamy w magazynie i wysyłkę realizujemy od ręki – paczka jest dostarczana w 2 dni robocze do klienta.

taśmy led sklep online

Dlaczego taśmy LED?

sznury led szpula

Technologia LED jest ekologiczna, energooszczędna i wydajna. Dzięki niej można oświetlić każdą przestrzeń, począwszy od salonu, poprzez ogród, a skończywszy na stanowisku pracy. Wiele rożnych modeli i mocy świecenia, nieskończone możliwości montażu, zwłaszcza gdy chodzi o taśmy LED, a także coraz bardziej przystępne ceny powodują, że oświetlenie ledowe cieszy się teraz coraz większym powodzeniem wśród klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Właśnie dlatego skoncentrowaliśmy się na tej technologii, ponieważ dbamy o środowisko, lubimy oszczędzać i chcemy przekazać naszym klientom nowoczesne produkty najwyższej jakości.

Dzięki diodom LED można oszczędzić nawet około 80% energii elektrycznej w stosunku do popularnych żarówek żarowych, a nawet świetlówek kompaktowych. W ten sposób można stosować je praktycznie bez ograniczeń, nawet jako oświetlenie dekoracyjne, które w inaczej byłoby drogie w użytkowaniu. Dodatkowo diody ledowe są żywotne – niektóre mogą świecić nawet przez 100 000 godzin, dlatego nie wymagają częstej wymiany na nowe. Kolejnym atutem jest ich bezpieczeństwo – w przeciwieństwie do świetlówek są bezpieczne, nie zawierają związków rtęci.

Warto też wspomnieć o tym, że paski LEDsą wyjątkowo łatwe w montażu. Większość z nich posiada dwustronną taśmę klejącą, dlatego nie wymaga ona od instalatora stosowania żadnych dodatkowych materiałów klejących. Ponadto taśmy ledowe można zamontować bardzo szybko samodzielnie.

Gdy potrzebne jest oświetlenie LEDsznury LED i innego rodzaju artykuły, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

paski led button