OFERTA

PureLed – Wasz dostawca pasków ledowych

Nasz sklep internetowy działa pod adresem www.pureled.pl już od kilku lat i przez cały ten czas oferuje Państwu wysokiej klasy taśmy ledowe (określane także jako paski ledowe lub sznury ledowe), a także przeznaczone do nich akcesoria takie jak zasilacze i gniazdka. Od czasu otwarcia naszej strony internetowej uzyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, w tym zarówno indywidualnych, jak i biznesowych – współpracujemy z wieloma ekipami zajmującym się pracami wykończeniowymi oraz z biurami projektowymi, dostarczając najwyższej jakości paski ledowe. Szeroki wybór różnych typów taśm wysokiej jakości, atrakcyjne ceny i natychmiastowa dostępność produktów to nasze najważniejsze atuty!

Najwyższa jakość taśm ledowych od PureLed

sznur ledowyZnajdujące się w naszym asortymencie taśmy ledowe to wysokiej jakości produkty renomowanych marek. Kładziemy nacisk na niezawodność, dlatego u nas nie zakupią Państwo nieefektywnego sprzętu, który nie będzie spełniał podstawowych norm polskich i europejskich. Wszystkie sznury ledowe mają certyfikaty CE i RoHS (Restriction on Hazardous Substances). Produkty posiadają ponadto pełną gwarancję – w razie jakichkolwiek problemów z działaniem można z niej skorzystać i otrzymać bezpłatne naprawy lub wymianę na nowy komplet.

Nasza oferta obejmuje:

  • taśmy ledowe IP20 – przedstawiamy pełną paletę modeli do zastosowania w warunkach domowych, w firmach, sklepach – to taśmy LED przeznaczone do montażu we wnętrzach, w tym w pomieszczeniach nienarażonych na nadmierną wilgoć
  • sznury ledowe IP63 – to modele wodoodporne, które mogą być zastosowane na zewnątrz oraz w pomieszczeniach takich jak łazienki, kuchnie
  • akcesoria do pasków ledowych – zasilacze w różnych wariantach, gniazdka „szybkozłączki”, gniazdka z przewodami

Jednocześnie ciągle poszerzamy naszą ofertę. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma producentami z różnych krajów, możemy dostarczać artykuły o zróżnicowanych parametrach, zastosowaniu oraz cenach. Można u nas znaleźć zarówno sznury ledowe w najpopularniejszych kolorach, które podkreślą aranżację każdego wnętrza. Zależy nam na tym, aby kupili Państwo u nas idealne sznury LED, dlatego w razie potrzeby służymy poradami i dobierzemy odpowiednie artykuły i akcesoria.

sznury ledowe button

Zastosowanie sznurów ledowych

taśmy ledowe białyZnajdujące się w naszej ofercie paski ledowe mogą być zastosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. To wszechstronne elementy oświetleniowe, które są wybierane do domów, mieszkań, firm, restauracji, kawiarni, klubów, barów, sklepów i innych przestrzeni. Dzięki temu, że paski LED mogą być dowolnie formowane ze względu na swoją elastyczność i łatwe przycięcie, można je układać jako oświetlenie sufitowe, przypodłogowe, oświetlenie schodów, mebli, ścian, gzymsów i innych elementów wewnątrz i na zewnątrz budynków. Najbardziej wszechstronne sznury to modele, które są dostępne w kolorze białym – ciepłej i zimnej barwie. Pasują dobrze do wnętrz urządzonych klasycznie i nowocześnie. Wtedy, gdy liczy się kolor, przygotowaliśmy m.in. sznury zielone, czerwone, niebieskie. Kolory można łączyć ze sobą, tworząc interesujące kompozycje.

Gdy potrzebne są wysokiej jakości paski ledowe, jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy na zakupy!

taśmy ledowe sklep online